Dřevěné dárky Vánoce

Nejlepší vánoční dárky pro ženy

Gifts

Za každým úspěšným mužem stojí silná žena. A dámské pokolení má prsty i v pěkně prožitých svátcích. Pánové, ruku na srdce, dokázali bychom sami absolvovat ten nepříjemný předvánoční úklid, upéct cukroví, připravit štedrovečerní tabuli a vyzdobit obydlí tak, aby z něj dýchalo to neopakovatelné kouzlo Vánoc? Budu mluvit pouze za sebe.Já určitě ne. Proto myslím, že si naše maminky, babičky i drahé polovičky zaslouží ty nejlepší dárky. Jaké to jsou?

Ženy to s námi nemají věru lehké. Často totiž potřebujeme usměrnit, navést na správnou cestu a byť si to mnohdy ani nechceme přiznat, tak i trošičku změnit. K lepšímu, samozřejmě. Svobodný muž je nevybroušený diamant, který čeká, až ho ta pravá krapet zpracuje, aby byl krásný, tvárný a do života použitelný. A proto jsem toho názoru, že ručně vyrobený dárek ze dřeva bude mít nejen citový, ale i symbolický význam pro naše speciální dámy.

  • Celodřevěná židle FIGURE s ručně dobrušovanými detaily a ergonomickými detaily sezení

1Na počátku všeho je masivní blok dřeva, který je nepoddajný a poněkud humpolácký. Z něho se trpělivě a promyšleně odebírá vrstva po vrstvě, až se dosáhne požadovaného tvaru. Poté následuje lepení, tmelení, broušení, doteky rukou a zaměření na detail. Poslední fází je nanášení vosků a přírodních olejů, pomocí čehož dřevo rázem ožije, jeho potenciál naplno vynikne a ihned máme společníka na celý život. Vaše dáma udělala to samé s vámi, tak není nejlepší čas jí to vrátit? Udělejte to prostřednictvím nádherné židle FIGURE.

  • Stojan na víno

2Život s vámi věru není jednoduchý. Sdílet domácnost s mužem si žádá velké oběti, kompromisy a především trpělivost. Jeden (a hlavně tedy jedna) z toho čas od času musí být trošku na prášky, a proto přijde vhod kvalitní víno. Na uklidnění, k oslavě nebo jen tak v rámci romantického večera. A dobré víno může i dobře vypadat, zejména, pokud je bezpečně uskladněno v ručně vyrobeném kulatém sudu se stabilním podstavcem z masivního smrkového dřeva, kam se vejde až 21 lahvinek. Chcete potěšit svou partnerku a ulehčit jí od toho stresu, až to zase s vámi bude k nepřežití? Stojanem na víno spojíte příjemné s užitečným. ?

  • Dřevěné lžíce, příbory a misky

3

Ano, řada feministek by namítla, že obdarovávat ženu příslušenstvím do kuchyně je sexistické, ale je rozdíl mezi mlýnkem na maso (například když milujete, na rozdíl od vaší paní, tatarák) a designovými, ručně vyrobenými dřevěnými lžícemi, příbory a miskami. Pokud vám záleží na partnerce, tak ji určitě rádi dopřejete, aby i obyčejná příprava salátu, vegetariánské stravy nebo pomazánky byl neobyčejný zážitek. A následné jezení také. Uvidíte, že si pochutnají takřka všechny vaše smysly.

Potěšte důležité ženy ve vašem životě ručně vyrobenými dárečky ze dřeva

… a odměňte je za tu trpělivou a náročnou práci, kterou vás formovaly do podoby, v jaké se nyní nacházíte. Bez nich byste možná byli stále dřeva. ?

 

Mohlo by se Vám také líbit

Žádné komentáře

KOMENTUJ