Soutěže

ČESKÉ DŘEVĚNÉ VÁNOCE vyhlašují VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o hodnotné ceny

pefc-kalendar-2017-vizualizace

Do Vánoc už zbývá jen pár dnů a tipů na hezké dárky není nikdy dost. Proto nás těší, že jsme pro vás mohli připravit zábavné soutěže.

Od 12. prosince až do Štědrého dne zveřejníme na facebook stránce www.facebook.com/drevenevanoce několik soutěžních otázek, za jejichž správné zodpovězení čeká vždy na jednoho z vás odměna v podobě kalendáře na rok 2017 (níže) od organizace PEFC ČR a pro každého výherce víkendových částí soutěže máme připravenou krásnou knihou o dřevě (níže) od Martina Patřičného.

pefc-kalendar-2017-vizualizace-komplet_oriznuto

dsc_0007_knihaSoutěžní otázky jednotlivých soutěžních kol budou zveřejňovány na facebook stránce www.facebook.com/drevenevanoce Zapojit do soutěže se může každý, kdo se stane fanouškem stránky www.facebook.com/drevenevanoce a kdo odpoví na soutěžní otázku v komentářích pod postem se soutěžní otázkou na www.facebook.com/drevenevanoce , zároveň tímto každý účastník vyjadřuje souhlas s pravidly soutěže (pravidla najdete níže).

Výhercem se stane ten účastník, jehož odpověď na soutěžní otázku bude nejblíže skutečnosti. V případě shodných odpovědí na soutěžní otázku vyhrává ten, jehož odpověď byla vložena jako první.

Na konci každého soutěžního kola uvedeme výherce na stránkách www.facebook.com/drevenevanoce. Každý výherce bude následně kontaktován a požádán o doplnění příjmení a adresy bydliště pro zaslání výhry.

Zveme vás, posaďte se na chvilku a ponořte se do myšlenek o lese a přírodě… Cítíte tu vůni pryskyřice? Slyšíte šum stromů? Jestli nejste dětmi, staňte se jimi aspoň na pár vteřin.

Hodně štěstí a zábavy Vám přeje PEFC ČR – Lepší péče o les.

Mohlo by se Vám také líbit

Žádné komentáře

KOMENTUJ