Mapa pozvánek a tipů 2017

Hledáte nějakou zajímavou vánoční akci? Zkuste si vybrat na naší mapě:

 Zobrazit podrobnosti na velké mapě.

Kouzlo vánočního zámku ve Slatiňanech

MIMOŘÁDNÉ ZIMNÍ PROHLÍDKY – „KOUZLO VÁNOČNÍHO ZÁMKU“
Zapomeňte na předvánoční stres a shon a přijďte podlehnout kouzelné zimní atmosféře slatiňanského zámku. Přepychově zařízené zámecké interiéry se Vám během prosincových dnů představí v nevídané kráse; v jídelně bude bohatě prostřený stůl očekávat návštěvu vzácných hostů, pod vánočním stromem najdete štědrou nadílku pro velké i malé obyvatele zámku a reprezentační salóny zazáří v působivém světle lustrů a lamp. Půlhodinová procházka vánočním zámkem vyvrcholí v knihovně, která bude zařízena tak, jak si ji pamatovali poslední majitelé.
Jednotné vstupné 70 Kč/osoba, děti do 6 let zdarma.

 

Vánoční zámecký jarmark ve Slatiňanech

Město Slatiňany a Státní zámek Slatiňany pro Vás i letos připravily Vánoční jarmark v prostorách nádvoří a kuchyně slatiňanského zámku. Těšit se můžete na velký vánoční strom v nádvoří, možnost nákupu vánočních dárků, sladkých i slaných dobrot, několik hudebních vystoupení i prohlídku vánočně vyzdobených zámeckých pokojů.

www.zamek-slatinany.cz/cs/akce/9132-vanocni-zamecky-jarmark-ve-slatinanech

 

 

 Vánoční koncert na zámku v Ratibořicích

Na programu jsou oblíbená i méně známá díla skladatelů ze 17. až 19. století. Účinkuje Pěvecké sdružení Campanula z Jihlavy pod vedením sbormistra Pavla Jiráka.

Vstupenky na koncert jsou v předprodeji v Regionálním informačním centru na třídě T. G. Masaryka v České Skalici, tel. +420 491 453 870, e-mail: infocentrum@ceskaskalice.cz (pondělí až pátek 9–12, 12.30–17 hod.).

https://www.zamek-ratiborice.cz/cs/akce/18950-vanocni-koncert-na-zamku-v-ratiboricich

Oživte si advent účastí na vánoční výstavě.

Navštivte vánoční koncert.

Podívejte se na pozvánky na další vánoční trhy a jarmarky.