Dřevěné dárky Vánoce

Nejlepší dárky pro muže

PROD-Nerdy-Geek-Christmas-Man-holding-wrapped-holiday-gift

Pán tvorstva má po práci (rozuměj zaopatření rodiny) rád svůj klid, komfort a ideálně nějaké to pivko či panáček k tomu. A v takovém případě má jeho vděčná choť nebo milovaní potomci snadnou práci s výběrem vánočních dárků pro hlavu rodiny, nebo ne?

Pivo je od nepaměti tekutý chléb národa našeho.  A i nosiče piva mají jistou historickou hodnotu – jsou totiž věrnou kopií tradičního pomocníka pivařů z první poloviny minulého století. Využijete ho k přenášení klasických půllitrových i alkoholových lahví, čímž se vyhnete nutnosti brát přepravku a platit zálohu.

bb1

Náš tip: Proč se při nošení tohoto vzácného nákladu prohýbat? Buďte vyvážení a kupte si nosiče dva. J

Zlaté české ručičky. A vyhlášený český, moravský i slezský splávek – tyto charakteristiky sedí na většinu naší mužské populace, tak je zkuste spojit a obdarujte svého chotě, otce, syna, partnera nebo kamaráda originálním a vtipným prostředkem k podávání zasloužené odměny po manuální práci, kterou dělal jen pro vás, samozřejmě. Součástí balení jsou i skleničky, ale náplň už budete muset obstarat sami.

bb2

Padla v práci je jedna věc, ale pravý oddech začíná teprve tehdy, když se v předsíni zujete a obujete si trepky. To je jasné znamení, že jste doma a po tvrdé šichtě je čas na nemilosrdnou relaxaci. Dřevěné pantofle ve stylu dřeváků slibují netradiční pohodlí i tradiční vzhled, na který si už zdaleka nepotrpí jen v Nizozemí, Bavorsku a vybraných folklorních tanečních souborech. Spodní díl je zhotoven z kvalitního osikového či olšového dřeva, zatímco vrchní materiál tvoří koženka Barex, jež je připevněna po obvodu ke spodnímu dílu čalounickými hřebíčky. Zkrátka důmyslný dárek pro důmyslné muže, nemám pravdu?

bb3

I muži si zaslouží adventní kalendář. Třeba i o pár dní delší. J A kam lépe schovat všechny ty pochutiny, než do krásného organizéru z ručně vyřezávaného dřeva.  Mimo období Vánoc poličku využijete pro vystavení drobných předmětů, minerálů, nejrůznějších lastur a suvenýrů od moře, postaviček z Kinder vajíček atd. V této poličce z výběrové borovice zkrátka vynikne opravdu každá sbírka.

bb4

Tak co, získali jste trochu inspirace, čím obdarovat muže vašeho života? Vězte, že my chlapi jsme (nebo se tak aspoň s oblibou titulujeme) tvorové praktičtí, takže uvítáme něco, v čem využijeme to, co nám chutná či to, v čem se cítíme pohodlně. Nezapomínejte ale na skutečnost, že jakékoliv dárky pro nás jsou spíše jen subsidiárního významu, protože ten nejlepší prezent dostaneme ještě, než se vůbec spokojeně odvalíme od štědrovečerní tabule ke stromečku. Proto má rada zní – dejte vašemu chlapovi pořádně najíst a máte jistotu, že pak už se mu bude líbit opravdu cokoliv. 🙂

Mohlo by se Vám také líbit

Žádné komentáře

KOMENTUJ